Єврокуб: різновиди, призначення, використання в побуті

Останнім часом на виробництві або на промислових складах з'являється нова, незнайома нам раніше тара. Однією з таких є єврокуб. Це ємність у формі куба, виготовлена з полімеру. Зустріти її можна на автомийках, в будівельній або хімічній промисловості і навіть у побуті. Отже, про все по-порядку.

Полімер, який використовують для виготовлення цих ємностей, відомий своєю міцністю і відносною дешевизною. Крім того, кубові ємності з полімеру важать небагато, всього кілька кілограм. Це своєрідний контейнер з горловиною, через яку заливають рідину. Спеціальний клапан зроблений так, щоб усередину контейнера поступало повітря. Щоб витягти рідину, що знаходиться всередині, обов'язкова також наявність зливного фланцевого кульового крана.

Види єврокуба. Розрізняють харчові та технічні єврокуби. У перших, як правило, зберігають харчові рідини. Другі - призначені для зберігання і транспортування кислоти, палива, технічних масел.

Не зважаючи на відмінність у використанні, є єдині для єврокуба стандарти. Жорстка зовнішня упаковка, тобто, решетування і сталевий піддон. Форма - куб. Поліетилен тільки низького тиску і високої міцності. Товщина стінок коливається в межах від 1,5 до 2 мм. Кран кульовий.

Де купити єврокуб б/у? Підприємство «Леоблу» пропонує вам свої послуги. Одне з наших напрямів - продаж еврокуба б/у. У чому вигода? Вона очевидна! Ціна набагато менша, а якість - відмінна. Решетування, незважаючи на перевезення, залишилося цілим і неушкодженим. Ми напряму працюємо з постачальниками, тому товар завжди є на складі.

Бувший у використанні єврокуб, ціна якого вас приємно здивує, стане в нагоді вам на дачі, в будинку, для різних перевезень. У нас є різні ємності. Ми продаємо як оптом, так і в роздріб. Тому остаточна вартість замовлення буде залежати від кількості замовленого товару і обсягу ємностей.

Використання єврокуба в побуті. Наш народ відомий своєю ощадливістю. Пам'ятаєте приказку: «У господарстві все знадобиться». Випадок з цією тарою саме той. Найчастіше використовують єврокуб для води. Наприклад, багато дачників переробляють такі куби в тару для поливу городу. Зручно і багато сил витрачати не треба. Єдине, що вам знадобитися, насос, щоб качав воду.

Літній душ - ще одне ноу-хау наших дачників. Вода в такій ємності прогрівається швидко і зберігає тепло протягом усього дня.

Важливо пам'ятати. Головне, що ви повинні завжди пам'ятати, не можна наливати в б/у єврокуб рідину, призначену для пиття. Адже, невідомо, що в ньому перевозилося до цього. А якщо хімічні речовини? Вони вбираються в пластик і відмити їх неможливо.

У всьому іншому єврокуб - просто знахідка. Зручний, практичний, а якщо ще й б/у, то і коштує недорого. Головне визначитися з ємністю: 1000 л або 600 л.

Звертайтеся в «Леоблу». Ми доставимо ваше замовлення в будь-яке місто України або Польщі. Телефонуйте нашим менеджерам і уточнюйте з ними всі деталі. Ми завжди раді вам допомогти, адже ми працюємо для вас!