Повітряний вантуз та його принцип фунціонування

Призначення повітряних вантузів — це впуск і випуск повітря до каналізаційних чи водопровідних мереж. Якщо у них накопичується повітря, то значно знижується їх пропускна здатність, а збільшується споживання енергії і гідравлічні втрати. За таких умов насоси швидко псуються. У цій статті ми поговоримо про користь та принципи роботи промислових вантузів.

Купити їх можна в каталозі товарів компанії “Леоблу”. Підприємство має широкий асортимент вантузів, які можна купити за доступними цінами.

Повітряний вантуз здатний впоратися із такими проблемами як:
- зниження пропускної здатності трубопроводів;
-  повітряні пробки;
- гідроудари, які призводять до руйнування трубопроводів.

Ці прилади, залежно від виробника, відрізняються своїми розмірами, конфігураціями та сполучними елементами. Для їхнього виробництва використовують виключно міцний і надійний матеріал, такий як нержавіюча сталь, спеціальний пластик або чавун.

Вантузи не лише випускають повітря, а й впускають його у водопровідну трубу при спуску води для того, щоб не утворився безповітряний простір. В промисловості найчастіше застосовуються комбіновані моделі вантузів. У таких пристроях поєднують автоматичний клапан із кінетичним. Він дає змогу функціонувати при будь-якому тиску. Пристрої мають гайку з отвором у плоскій кришці циліндричного корпусу, а в самому корпусі є кулька-поплавок. Вантуз функціонує таким чином, що якщо немає повітря в трубах, то завдяки тиску мережі, поплавок тримається зверху і перекриває отвір у кришці. Якщо повітря з’являється, то поплавок повільно спускається донизу, а газова суміш виходить через відкритий отвір. Саме це забезпечує ефективну роботу повітряних вантузів. Прилади встановлюють на вигинах труб на високих рівнях.

Купити такий вантуз для випуску повітря можна в каталозі товарів компанії “Леоблу”. Там Ви знайдете прилади, які характеризуються гарною якістю, високою продуктивністю та доступною ціною. Підприємство має вантузи таких діаметрів: DN 50 (2"), DN 80, DN 100, DN 150 та DN 200.

Підприємство пропонує прилади, які завжди є в наявності на складі. Купити їх можна як в роздріб, так і оптом. Доставка здійснюється надійними та оперативними перевізниками в будь-яке місто України та Польщі. Можлива оплата безготівковим способом.

Щоб купити якісний вантуз чи інший пристрій для водопровідних мереж, переходьте в каталог товарів підприємства “Леоблу”.